Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Suliban nem szabad órán inni,...

Suliban nem szabad órán inni, mert "zavarja az órát". Arra gondoltam, hogy óra előtt infúziót kötök be magamnak, bemegyek a terembe, aztán leülök, az állvány meg ott áll mellettem, a cucc bekötve a karomba. Szerintetek hogyan reagálna a tanár?

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem tudsz normálisan viselkedni?
2014. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem röhögne ha komolyan bekötnéd magadnak:)
2014. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Simán agyfaszt kapna…
2014. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

nummer eins: miért zavarja az órát? Nyugaton a gyerekeknek a padjukon kint van egy üveg víz, hogy igyanak sokat, jobban tudnak tőle gondolkozni. persze ha lögybölsz vagy vodkázol, az más. nummer zwei: nem kötheted be magadnak, ha csak nem vagy orvos, egyébként nem tudom hogy szerezmél állványt, zacskót, branült, etc.

nummer drei: oda is adom a kalapomat neked, ha te egy k.va álvánnyal a kezedben bemész a suliba.

2014. jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
62%
Ja. -Még divatba hoznád és a gyorskajázdában is vénásan kapnánk a löttyöt...
2014. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Állványt nem kell bevinnie… Egy sima ruhafogas megteszi, szerintem.
2014. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell bekötni csak odaragasztani mintha, de valaki videózza le könyörgöm, szerintem fél ország röhögne másnap. :)
2014. jan. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

Ez csak szerintem nem vicces? Ez pofátlanság, tiszteletlenség. Kulturáltabb és egyszerűbb lenne odamenni a tanárhoz, és megbeszélni vele. Megkéred, hogy had ihass(atok) órán, és garantálod, hogy nem fogja ez megzavarni az órát. Ha értelmes a tanár, akkor megengedi, max. később visszavonja a lehetőséget. Ha meg nem értelmes, akkor kétlem, hogy az ivászat az egyetlen gondotok vele.


Érdekes, a mi iskolánkban minden órán lehetett inni, persze kulturált keretek között, a tanárok nagy része is hozott magával innivalót, hiszen sokszor 45 percig folyamatosan beszéltek, kiszárad az ember stb. Pedig nem "nyugaton" jártam iskolába, hanem Budapesten, és tavaly érettségiztem.

2014. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 reptoid ***** válasza:
78%

Mondjuk nem kell hozzá orvosnak lenni, egy szereléket venni sem komolyabb, mint venni egy fecskendőt, branül sem kell hozzá, egyszeri alkalomra felesleges is, sima tűvel is be lehet szúrni, fogasra is gond nélkül ráakaszthatja. Egyedül az infúzió a vényköteles, de kb. egy algopyrinnél is könnyebb szerezni.

Mindenesetre a cseppszámlálóra figyelj, a döfködést meg gyakorold, mert rohadtul tud fájni, ha melléfolyik :D

2014. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy hülyeség, hogy sok tanár nem hagyja inni a gyereket. Az evést megértem, azt ki lehet bírni 45 percig és nem is órára való dolog a szendvicsevés. Viszont a víz tényleg serkenti az agyat, szükség is van a megfelelő mennyiségre! Nagyon sokat isznak kevés folyadékot, (most nem alkoholra gondolok, mert annak a fogyasztásának a mértéke viszont nem kevés) normális dolog lenne, ha engednék.
2014. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!