Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemisták miben tárolják...

Az egyetemisták miben tárolják a füzeteiket, könyveiket?

Figyelt kérdés
lehet hülye kérdésnek fog tünni de sztem a hátizsák az olyan gyerekesnek tűnik, szeptembertől én is egyetemista leszek és nem tom hogy mi a szokás(divat) e téren.
2014. jún. 8. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hátizsák, válltáska, vagy ha közel lakik az ember és csak 1-1 órája van, akkor kézben hozzák. Teljesen mindegy amúgy, miért is lenne a hátizsák gyerekes?
2014. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kis hátizsák vagy laptoptáska.
2014. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyanabban viszik, amiben gimnáziumba. Van hátizsák, oldaltáska, válltáska, laptoptáska, stb. Van aki csak papírt hord magával van 1 tollat
2014. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Arneal ***** válasza:

Szerintem elég gyakori a hátizsák talán középiskolához képest több a válltáska...soha nem számoltam, de szerintem hátizsák van többségben.


De nem gyerekes a hátizsák se, ilyen divat meg sehol sincs. Abban vigyed, ami neked praktikus/kényelmes, senkit nem fogja érdekelni, akinek egy csöppnyi esze van.

2014. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mitől lenne a hátizsák gyerekes? Én úgy találtam, a legtöbben oldaltáskát használnak, de van bőven hátizsák is. Azt használd, amelyik kényelmesebb, vagy amiben jobban elférnek a cuccaid.
2014. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a könyveimet a könyvtárban tárolom, mivel nem veszek meg egyet sem, órára nem cipelem. Füzeteket nem használok, fénymásolópapírra szoktam jegyzetelni, így sosincs sok cuccom. Csak egy köteg papír és tollak :)
2014. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hátizsák vagy oldaltáska, esetleg laptop táska. Van aki semmit, mert a többiektől kunyerál tollat és papírt.
2014. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 reptoid ***** válasza:
9 éve, gimi első osztálya óta ugyanazt a hátitáskát használom. Szerintem teljesen menőn néz ki még most is, csak már kezd tönkre menni. De ha egyesek szerint nem lenne divatos, akkor se váltanék másikra, úgy hozzámnőtt már :)))
2014. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és milyen szakra jártok ?
2014. jún. 8. 23:15
 10/11 Arneal ***** válasza:
BME-VIK info.
2014. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!