Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Első éves egyetemisták! Nem...

Első éves egyetemisták! Nem csak én érzek így, vagy eléggé rossz szakot választottam?

Figyelt kérdés
Igazából ahova jöttem az érdekel is, de úgy veszem észre az előző félévben és a mostaniban sem igazándiból semmi újat nem tanultam, valamint semmi olyat amit úgy gondolok a későbbiekben én a munkámban fogok tudni kamatoztatni. Nem vagyok az a link alak, eddig a két félév során egy előadás volt amin nem voltam bent, midnenre bejárok, tanulok, az eredményem is jónak mondható. És mégis úgy érzem, hogy nem tanultam semmi olyat, amit pl egy érdeklődő interneten ne tudott volna elsajátítani. Igazából minden órán az van, hogy na ez megnézünk, de nem megyünk bele mélyen, mert azt nekónk nem kell tudni. Sajnos a szakunk eléggé vegyes, szóval nem az a konkrétum, hogy gépészmérnök, vagy hasonló, hanem ebből is egy kicsi meg abból is egy kicsi, szóval igazából ez se és az se. Csak én érzek így a második félév közepén? Aki már túl van rajta és hasonló érzései voltak de már végzett most mire gondol, kellet az az első két félév a mostani munkájához, tudásához? Szakot, egyetemet direkt nem mondok, mert úgy gondolom nem lényeges.
2014. márc. 25. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tanítanak még, hanem előadásokat tartanak, így lehet, hogy nem rád szabták az órákat. Könnyen lehet, hogy valakinek igenis új volt, amit tanult, illetve átlátta az összefüggéseket, hogyan használhatja fel a tanultakat később.

Én nem vonnék le messzemenő következtetéseket, és sosem lehet tudni, mi lesz a hasznos később (már csak a szakdolgozat miatt is).

2014. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább most válts még, ne 3-4 év után.
2014. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan egyszerű, hogy akkor most váltson. Mert pl. tanárszakon simán tanul első évben egy rakás dolgot az ember, amiről aztán azt sem tudja, hova tegye. Viszont diploma nélkül meg nem tud azon a pályán elhelyezkedni.
2014. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!