Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz a kötelező olvasmány...

Mi lesz a kötelező olvasmány 7-ben?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat hogy a Kőszívű ember fiai, Szent Péter esernyője. Azt mondják a Kőszívű.. nagyon nehéz szöveg. Nálunk az egyik évfolyam társam azt mondta hogy ezt a kettőtt kell de meg nem adtak lapot mert mindig szoktak hoyg jövőre mi kell es ott szokott lenni hogy mi a kötelező olvasmány. Nagyanyám azt mondta évtizedek óta hetedikben a Kőszívűt kellett olvasni. Csak mert ha az lesz akkor már elkezdem ne kellejn nyáron vele mégtöbbet fogalakozni.
2014. jún. 9. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején - 5 éve - a Kőszívűt kellett volna elolvasnom, de 3-4 oldal után azt mondtam hogy ezt én nem vagyok hajlandó.. elolvastam hozzá 3-4 elemzést meg olvasónaplót és 4-es TZ-t írtam belőle.
2014. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát anyukám is azt mondta abba én belefogok pusztulni olyan nehéz de azt szoktam kiolvasom a könyvet de nem baj ha nem értek belőle semmit en kiolvastam!
2014. jún. 9. 11:35
 3/4 Szviki991029 válasza:

A Kőszívű ember fiai és Szent Péter esernyője. A Szent Péter esernyője nagyon jó. Ha lusta vagy olvasni:

mek.oszk.hu és kikeresed hangoskönyvbe.

2014. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

valóban ez a kettő lesz.a Szent Péter esernyőjét mindenképp olvasd el,érdekes,és kötelezőhöz képest nagyon jó,engem lekötött.

a Kőszívűbe bele sem olvastam,a suliban a tanár elmondta,miről szól,azalapján megírtam a dolgozatot ötösre.

2014. jún. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!