Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én szerintem "rossz"...

Csak én szerintem "rossz" kötelező a Légy jó mindhalálig?

Figyelt kérdés
Ma elolvastam ezt a könyvet és nem azt mondom hogy tartalmilag rossz. Mert van benne tanulság, meg érdekes is. De már olvasás közben is olyan rossz érzést okozott nekem hogy azt hittem a végére eret vágok! Nagyon nyomasztó ez a könyv. Legalábbis nekem az volt. Pedig én nem vagyok ilyen hajlamú szerintem. Most teljesen le vagyok törve. De komolyan, ettől a műtől már az életem is a terhemre van. És ezt muszáj volt felvételi és vizsga előtt betenni a tantervbe? Már e nélkül is elég nyomott és ideges voltam a hetekben ezek miatt. Vasárnap semmit nem aludtam egész éjjel, folyamatosan fúr a gondolat a felvételi és a jövőm miatt erre jön ez a könyv és még jobban a mélybe taszít. Eddig még 1 könyv se váltotta ki belőlem ezt az érzést, pedig már olvastam szomorú műveket. Vagy bennem van a hiba? Ti ezt hogy éltétek meg?

2013. jan. 4. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez létező probléma, a kötelező olvasmányok nagy többségét nem annak a korosztálynak szánta az író, akiknek feladják.
2013. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én minden kötelezőt utáltam, kivéve ezt az egyet. Nagyon jó könyv
2013. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az első válaszolóval, nem hiszem hogy a te korosztályodnak való. Bár jó könyv, nekem tetszett, engem is nyomasztott, szerencsétlen Misivel jól kicsesztek... Régen (amikor íródott) kicsit komolyabbak voltak a gyerekek, lehet akkor jobban értették.

Ha nagyon elszomorít, gondolj arra, hogy ez a valóságban nem történt meg.

2013. jan. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Kőszívű ember fiait utáltam. Kettőt olvastam el a kötelezők közül, a második ez volt. Én nagyon szerettem.
2013. jan. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!