Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi.hu feltöltéseknél a...

Felvi.hu feltöltéseknél a 11-12 év végi bizonyítvány, és az érettségi bizonyítvány feltöltésével fogják kiszámolni a jegyeinket?

Figyelt kérdés

Tehát ha lefényképezem a 11. és a 12. év végi bizonyítványom 2 oldalát, valamint az érettségi bizonyítvány azon oldalát ahol a %-okat írják, akkor a felvi.hu ebből számolja ki milyen pontszámom lesz? Vagy pontosan hogyan működik ez?


Tudom buta kérdés, csak tisztában akarok lenni a dolgokkal, nehogy valami olyan dolog miatt bukjam el a felvételit amit rosszul tudok.



2014. jún. 10. 19:51
 1/6 A kérdező kommentje:
kiszámolni a pontjainkat* Nem jegyeinket. Elírtam elnézést!
2014. jún. 10. 19:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, valahol be is kell gépelni az eredményeket, és az alapján automatikusan számol, a szkennelt lapok a bizonyításhoz szükségesek. Olvasd át az útmutatót, vagy kérdezz rá az osztálytársaidnál/tanáraidnál!
2014. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen de nem enged sehol gépelni. Vagy az majd csak Junius végétől az érettségi időszak lezárásától lesz?

Tavaly érettségiztem szóval nem tudom senkitől megkérdezni.

Idén csak szintemelőt csináltam.


Még annyiban nem vagyok biztos hogy megfelel-e úgy a feltöltésem hogy el van forgatva és oldalazva van. (utólag vettem észre)

De ha azt irja hogy Feldolgozva akkor gondolom ez nem jelent problémát.

2014. jún. 10. 20:34
 4/6 anonim válasza:
en se latom hol lehet gepelni, csak a kep feltolteset engedi :S
2014. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pótlólagos feltöltések esetében, tehát most, már nem kell semmilyen adatot gépelni vagy táblázatba beírni. Egyszerűen csak fel kell tölteni a beszkennelt vagy lefényképezett dokumentumot, a többi pedig megy magától.
2014. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly érettségiztem. SEMMILYEN eredményt nem kell begépelni. Tipp: Biztosabb lenne nem lefényképezett bizit feltölteni, hanem szkenneltet. Akár ezen is elcsúszhat a jelentkezésed.
2014. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!