Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tegnap töltöttem fel felvire...

Tegnap töltöttem fel felvire a 12. es év végi bizimet és az érettségi bizimet is, aznap éjfélkor járt le a határidő, de baj van. Ötletek? Kétségbe vagyok esve

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy tegnap direkt le is ellenőriztem és ott volt a feltöltés utána mind a két bizi, azonban ma amikor lecsekkoltam már csak az érettségit jelenítette meg, a középsikolás bizit nem. most megszívtam? mi ilyenkor a teendő? tényleg ott volt, leellenőriztem, de most nincs:\

2013. júl. 11. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz én már régebben felvételiztem, de szerintem nem kell középiskolás bizi, csak az érettségis, és ezért törölték le. De valaki megerősíthetne.

Vagy felhívhatnád őket, hogy mizu van ilyenkor.

2013. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 eperke20 ***** válasza:
Ha tényleg csak az érettségis van, akkor lehet duplázás marad.:(
2013. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De hogy hogy eltűnt? Szerintem hívd fel a felvi tudakozót, hogy most mi van.
2013. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha a középiskolás eredményeidet is be akarod számolni a pontokba, akkor nem elég csak a 12-es, mivel kell hozzá a 11-es is( meg a 10-es, ha pl. fizikát választottál, és azt nem tanultad 12-ben már), szóval lehet, hogy ezért törölték. De azért tényleg kérdezz rá.
2013. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így is kiszámolják a pontjaid, csak lehet rosszabbul jársz.

Számold ki mennyi pontod van duplázással és ha több pontod van így, mintha a másik módszerrel számolnák, akkor szarj bele.

2013. júl. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a 10.-es, 11-es már fel volt korábban töltve. írtam a felvinek emailt, benne volt a rendszerben a bizonytvány, csak nem jelenítette meg az oldal, minden rendben volt, be is kerültem oda, ahová szerettem volna, igaz nem sokon múlt!:)
2013. aug. 7. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!