Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen ponthatárra lehet...

Milyen ponthatárra lehet számítani a BGF gazdaságinformatikus szakán?

Figyelt kérdés
Duplázással 292 pontom van, és nem is számítok nagyon többre. Ennyivel szerintetek be lehet jutni? Tavaly 240 pont volt a ponthatár, idén az alap ponthatár 260, viszont ez elég keresett szak, és emiatt felmehet akár 30 pontot is a ponthatár?
2014. jún. 10. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Felmehet.
2014. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bejuthasz...


Előtte való évekbe mennyire volt fenn a pont határ? Vagy akkor akkor is alap volt?

2014. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is írhattam volna, dettó ennyi pontom van és én is ide szeretnék jönni :D

Fizetősre biztos elég lesz, viszont államira nagyon necces, ugyanis idén sokkal többen jelentkeztek mint tavaly. 2013-ban valóban elég volt a minimum, de az előtte való évben 329 volt a ponthatár :/ Meglátjuk..

2014. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát nem tudom én a 370 pontommal is félek, hogy nem kerülök be a BGF-en a gazdaságinformatikára.
2014. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem lettem nyugodtabb :D
2014. jún. 16. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!