Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középszintű töri érettségi...

Középszintű töri érettségi szóbelin mennyi felkészülési időt kapunk, ill. hány tételt kell húzni?

Figyelt kérdés
értsd:a 20 témából hányat kell majd felmondanom...
2014. jún. 13. 20:41
 1/6 anonim válasza:
42%
20 perc felkészülési időt kapsz. Illetve ez lehet pár perccel több is, attól függ, az előtted lévő mennyi ideig vizsgázik. Jobb esetben egy tételt húzol, amiről ha nem tudsz annyit beszélni, hogy a feleleted elérje a 12%-ot akkor húzol póttételt. De erre csak egyszer van lehetőséged.
2014. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem túl jó hírek:/ köszi mindenesetre:)
2014. jún. 13. 22:00
 3/6 anonim válasza:
42%
A forrás és az atlasz segít :)
2014. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
30 perc a minimálisan kötelező felkészülési idő, de ez lehet egy óra is. 1 tételt húzol.
2014. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több, mint egy órám volt, már azt hallgattam, miről felelnek a többiek, annyira untam magam. Annyi forrást kaptam (olyan dolgok voltak rajta, amiket már mind tudtam előtte is), hogy csak abból tudtam volna egy csomó mindent kikövetkeztetni.
2014. jún. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2014. jún. 15. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!