Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nincs valami szabály arra,...

Nincs valami szabály arra, hogy meddig lehet gyakorlat, előadás az egyetemen nappali tagozaton? Úgy értem, hogy délután 7-kor lehet még kurzust/órát meghirdetni? Mire vége 8 óra és még haza sem értünk.

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 01:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Most olvastam, hogy csak TÖREKEDNI KELL arra, hogy 6 után ne legyenek meghirdetve órák. Nonszensz. Döntsük már el, hogy nappali vagy esti tagozatra járok.
2014. jún. 15. 01:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tarthatják nyugodtan, rendszeresen van előadásom este 8-ig, de áthelyezve volt már este 8-tól 9:30-ig is.
2014. jún. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég pofátlanság, de sajnos ez van, nincs rá külön szabály.
2014. jún. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van olyan óra - igaz, fakultatív -, ami fél tízig tart. Törekedni lehet, hogy 6 után ne legyen óra, de azért nem olyan egyszerű ezt megoldani, csak gondolj bele.
2014. jún. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy évig gyakorlatom péntek 14-20 között. Egy ilyen tárgyat máshova nem nagyon lehet áttenni.


Meg a tanár is menne haza.


Ha szeretnél diplomát akkor bizony meg kell érte dolgozni.

2014. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék diplomát, nem erről van szó. De pl. hétfőn csak egy gyakorlatom van, ott simán elférne az a három gyakorlat, óra ami délután 6 után van. Lehet, hogy én nem dolgozom, mert a családom támogat, de vannak olyannak akiknek mellette dolgoznia kell, de mivel nem tudja majd emiatt azt a három tárgyat felvenni ezért vagy köv. félévben szakad majd bele vagy pedig nem x év alatt végez hanem y év alatt.
2014. jún. 15. 20:25
 7/8 A kérdező kommentje:
És ezek nem 4 órás gyakorlat csak másfél.
2014. jún. 15. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolj bele egy átlagos egyetemen hány kar és hány szak van. Nem azt nézik, hogy egy csoportnak hogyan jönne ki jól, te vagy az egyetemért és nem fordítva. Senkit nem érdekel, hogy te bejárós vagy, koleszos, dolgozol, gyereked van, buliztál előző este.

Nekem is elég hülye órarendjeim voltak, csak rugalmas munkaidővel tudom megoldani, hogy dolgozhassak mellette.

2014. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!