Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan (budapesti) diákmunk...

Van olyan (budapesti) diákmunka, amit késő délután és este lehet végezni?

Figyelt kérdés
Konkréten az érdekelne, hogy szokott-e ilyen lenni, és mekkora eséllyel lehet találni. Azt tudom, hogy létezik éjszakai, de az kilőve. Kéthetenkénti gyakorlati munkahelyem miatt legkorábban du. 17 utáni kezdéssel, nem teljesen éjszakába nyúló (max. este 10) lenne optimális. Tapasztalatok? Én jelenleg hiába keresek, mindenhová délelőttösöket keresnek, vagy ha délutános is, du. 2-től kezdődően...

2012. aug. 30. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én sokáig dolgoztam diákmelókat,vagy két évig folyamatosan. Általában ami nem délelőttös volt, az 14 órától kezdődött 22 -ig, vagy éjszakaira lehetett menni, az 22-től 6-ig volt. Volt egy ami 21-től 5-ig tartott.

Egyszer találtam olyat, ami 18 órától kezdődött 22-ig, de az kivételes volt és két napos munka volt.

Vannak hétvégi munkák is egyébként, de azok is 6-8 órásak.

2012. dec. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meki, Burger King, KFC, Tesco
2016. febr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!