Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lenne a dolgom hogy átiratk...

Mi lenne a dolgom hogy átiratkozzak egy másik iskolába még nyáron?

Figyelt kérdés

Annyi hogy beszélek a saját sulim igazgatójával, hogy kiiratkozok, aztán a másik igazgatóval hogy átiratkoznak?

Tankönyvek hogy lennének, ha ingyenes vagyok?


2014. jún. 16. 16:35
 1/3 anonim válasza:
A másik igazgatóval(ahova mész) csak akkor kéne beszélned ha év közben váltanál sulit. Annyi elég ha az iskola honlapján megnézed mikor van beiratkozás, arra elmész és egyértelműen beiratkozol. Sosem voltam ingyen tankönyves szóval szerintem a mostani igazgatódnál kérdezd ezt.
2014. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csak úgy beiratkozol, hiszen, mi van ha nem vesznek fel? Elmész a kijelöltbe, beszélsz az igazgatóval. Ha fogadnak, akkor kapsz egy befogadó nyilatkozatot, ezt elviszed az iskoládba, ott kiírnak, leadod az ingyentankönyveid és a diákod.
2014. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Átvettek?
2016. júl. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!