Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri orvosi laboratóriumi...

Megéri orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus szakon továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Olvasgattam, hogy főleg külföldön keresnek jól az ezen szakon végzett diplomások, de engem jobban érdekelnének az itthoni lehetőségek. Elsősorban a képalkotó diagnosztikai analitika érdekel. Hol érdemes ezt továbbtanulni? Mennyire lehet ezzel a szakkal elhelyezkedni? Pontosan mennyiben egyezik meg a munkaköre a felvis leírásnak? Olyanokat is olvastam, hogy ezzel a képesítéssel itthon max asszisztensi munkát lehet végezni. Ez tényleg így van? Mennyit keres egy képalkotó diagnosztikai analitikus?

Egyenlőre még csak gondolkodóban vagyok, hogy jövőre hova adom be a jelentkezésemet, ezért lenne jó egy kicsivel többet megtudnom erről a szakról. Előre is köszönöm a válaszokat!



#egyetem #továbbtanulás #fizetés #érettségi #főiskola #munkakör #orvosi laboratóriumi és képalkotói diagnosztikai analitikus
2014. jún. 18. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha érdekel akkor megérheti
2016. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Végül erre adtad be a jelentkezést?
2016. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!