Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri fizetni +150 ezer...

Megéri fizetni +150 ezer Ft-ot félévenként, hogy angolul tanuljak? (BGF-KVIK)

Figyelt kérdés
kereskedelem és marketing szak

2014. jún. 19. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
annyiból különórákra is járhatnál, vagy elmehetnél angol nyelvterületre
2014. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát én a kermarkról jót még nem hallottam.

De am sztem is annyi pénzből inkább járj különórára vagy vmien tanfolyamra.

2014. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá pénz, akkor megéri, jobban lesznek az álláslehetőségeid, külföldön is, jóval intenzívebb eredményesebb nyelvtanulás, mint egy heti két órás magántanár.
2014. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az rengeteg pénz. 7 x 150 ezer = több, mint 1 millió Ft. Ennyiből bőven kimehetsz külföldre akár 3-4 hónapot is, garantáltan többet fog érni.
2014. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheted, mindenképp angolra menj. Kimehetnél külföldre persze, de aztán hazajönnél, visszaállna az agyad a magyarra. Ha nap, mint nap szakmai szövegeket kell olvasnod, angolul kell szakmai tárgyból vizsgáznod, az annyira beivódik a tudatodba, hogy többet ér, mint pár hónap külföldön.
2014. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!