Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam 3 tantárgyból?!...

Megbuktam 3 tantárgyból?! Segítséég!

Figyelt kérdés
Most mennék 10.-be és megbuktam kémiàból,matekból és mivel művészeti suliba jàrok így fotóból is. Szerintetek meg lehet tanulni ennyi anyagot a nyàron,hogy àtengedjenek a pótvizsgàn mindegyikből? Fotóból az elmélet részéből buktam meg szóval oda is magolnom kell majd.

2014. jún. 19. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezen egyedül csak te segíthetsz. Tanulj nyáron és ne csak két nappal a pótvizsga előtt kezdj neki. Aztán majd legalább jól megtanulod, hogy év közben nem tojni kell magasról a tanulásra, mert így elszúrod a saját nyaradat.
2014. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Magadtól otthon, egyedül, matekot tanulni, szerintem az nem fog menni. Pláne ha 1 év alatt tanárral sem sikerült. Jöhet az évismétlés, veregesd vállon magad helyettem is.
2014. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! :)

Màr talàltunk külön tanàrt. Szóval nem ismètelek évet.Na nem baj. :D

2014. jún. 20. 10:21
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Tanulj,Csináld!Én 6-ból buktam,nincs esélyem pótvizsgára veled vagyok eggyidős,csak nagyképű sznob,mert Budai gimibe(erősbe)Járok:):D.D
2014. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó?

Mi az a hat tantárgy, amiből buktál?

Kémia, fizika, matek és még?

2014. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A Budai Gimiben ennyire szigorúak?
2014. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hàt sajnálom!:/ Majd màsodszorra menni fog..nem para..annyira:D

Én meg kijavítom a pótvizsgàn ezeket a tantàrgyakat,de szerintem ez lesz életem legrosszavv nyara:D Mindegy..ez van.

2014. jún. 20. 14:49
 8/16 A kérdező kommentje:
Legrosszabb*
2014. jún. 20. 14:51
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom h mit vársz ettől a kérdéstől, h egyáltalán mi a célod ezzel, milyen válaszokat akarsz hallani.

Aki egy kettest nem tud összekaparni hát... gratulálok. :D Jah persze az a szöveg h les zartad meg ilyenek, de ez hül ye szöveg mert senki se szereti a sulit és egy csimpánz is összehoz egy kettest. Most meg apuci/anyuci fizetheti a külön tanárodat és megbas zhatod a nyaradat is. Ügyes kislány vagy. :) Ha eszed nincs remélem legalább szép vagy, azzal még többet is ellehet érni ha jól csinálod.

2014. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy szakmunkàs suliban biztos össze lehet csak úgy hozni a kettest,de egy jobb fajta gimibe nem éppen. :D Te biztos tudod mennyi eszem vanxd
2014. jún. 20. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!