Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Írt már valaki fellebbezést...

Írt már valaki fellebbezést szóbeli érettségi miatt? Mit kell beleírni, s hogy kell fogalmazni?

Figyelt kérdés
Szeretnék fellebbezni a szóbeli érettségim miatt, mert úgy érzem jócskán alulpontoztak.60\10 pontom lett. Minden más tantárgyból 4-est és 5-öst kaptam kivéve történelemből, abból kettest a szóbelim miatt. Írt már valaki hasonló miatt fellebbezést és ha igen mit lehetne a levélbe írni?

2014. jún. 23. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Mellesleg gondolkozz el inkább, minthogy háborogsz. Nyilván beszéltél, de nem arról, amit órán elmondott a tanár, hogy kell, hanem pl. amit különböző oldalakról olvashattál. Nálunk pl. a történelem tárgy kifejezetten olyan volt, hogy amit a tanár elmond, abból kb. semmi sincs a könyvbe.
2014. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%

Mit húztál töriből?

Miről kellett beszélned?

2014. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Ma voltál szóbelin?
2014. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Széchenyi és Kossuth reformjai és a vitájuk. Széchenyiről minden létező dolgot elmondtam... Kossuth kevésbé ment, a vitájukról is beszéltem 1-2 mondatot, meg amit kérdezett a tanár nagyjából tudtam válaszolni. Az a baj, hogy a vitát nem írtam le a kidolgozó papírra , így ha azt előveszik az nem lesz rajta .
2014. jún. 23. 17:16
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem, szerdán voltam. De 5 munkanap a határidő.
2014. jún. 23. 17:17
 6/15 A kérdező kommentje:
36%-om lett az összesített eredmény, így csak 6 pont kellene a hármashoz. Úgy gondolom próba szerencse, ha összejön akkor szerencse, ha nem akkor így jártam.. Veszíteni nem fogok semmit
2014. jún. 23. 17:19
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
És az írásbeli milyen lett?
2014. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
90\44 pont
2014. jún. 23. 17:21
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

És mennyit beszéltél?

Megvolt a tíz perc?

2014. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem megvolt! Nem nagyon figyeltem az órát. Beszéltem folyamatosan, több percen keresztül. És ha kérdezett a tanár is tudtam válaszolni, volt amire rögtön, de volt amire ő vezetett rá. Az a baj, hogy ez a tanár pikkelt rám. És mivel az írásbelin nem tudott megszívatni a javítókulcs miatt.. így maradt a szóbeli. 10 pontot én úgy gondolom az kap, akiből kb harapófogóval húznak ki 5 mondatot.
2014. jún. 23. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!