Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákhitel nélkül valahogy...

Diákhitel nélkül valahogy kilehet fizetni a tandíjat?

Figyelt kérdés
bce-gtk nemzetközi gazdálkodásról 4 ponttal csúsztam le (456 pont), szeretnék itt tanulni, de diákhitelt nem akarok, munkával, egyetem mellett ki lehet köhögni ennyi pénzt?

2014. jún. 23. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem zárja ki semmi, bár elég magas a tandíj, így szinte minden pénzed rámenne, amit reálisan megkeresnél. Ráadásul önköltségesként nem jár az ösztöndíj (legalábbis gondolom, ott is így van), így ez a pénz is kiesik.
2014. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként honnan tudod, hogy lecsúsztál?
2014. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Állami ponthatár 2014-bem 460 pont a nemzetközi gazdálkodás szakon, azért tudja mert ez a szak benne van azon 16 szak között ahol előre még januárban meghúzzák a ponthatárt ilyen magasan hogy csak nagyon kevés hallgatónak legye lehetősége (természetesen csak állami támogatott ponthatárt húzzák meg) ezen a szakon ingyenesen tanulni hiszen túlképzés van jócskán.
2014. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kizártam inkább a költségtérítésest :/ majd legközelebb... másoddiplomának :)
2014. jún. 23. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit zártál ki?

Azt hogy felveszed a diákhitelt?

Vagy azt hogy fizetősön elkezded a tanulást?

2014. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de hogyan sikerült ennyi pontot szerezned? :O
2014. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

közép angol: 93%

emelt matek: 85%

többletpontok: 50 (emeltért) + 40 (rendszeres gyermekvédelmi) + 10 pont (nyelvvizsgáért) = 100 pont -- >

456 pont

2014. jún. 27. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!