Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem otthagyása esetén...

Egyetem otthagyása esetén mennyi időn belül követeli az állam a tandíj visszafizetését? (ha aláírtam a hallgatói szerződést)

Figyelt kérdés
Elsősorban mások tapasztalata érdekelne! Van esély részletfizetésre? Mennyi idő alatt kell visszafizetni? Minden érdekelne!
2014. jún. 24. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem olvasod el a szerződést, amit aláírtál...?
2014. jún. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

ősszel jön a levél az oktatási hivataltól..de ha kérelmezed hogy ledolgozhasd az elhasznált félévet akkor ezt is lehet..tehát ha csak nem akarsz nem fogsz fizetni...nyugi..

(kedve előttem válaszló szeretsz beszólogatni másoknak, miért jó ez neked? nincs benne ez a hallgatói szerződésben..jobban mondva sokat változtak a teljesítési feltételek a hallgatói oldalon az évek alatt..és visszamenőség is érvényes ha kedvezőbb irányú a változtatás)

2014. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha nappalin egy másik, nem felsőfokú szakképzésre járok? Akkor kérhetek halasztást, részletfizetést? Ha igen, akkor kb mennyi időre? Köszönöm előre is
2014. jún. 25. 12:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Mármint az egyetem otthagyásakor jelentkezek egy ilyen nem felsőfokú szakképzésre, és felvesznek.
2014. jún. 25. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!