Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaptam az oktatási Hivataltól...

Kaptam az oktatási Hivataltól figyelmeztetést emailben, hogy nem igazoltam megfelelően az érettségi végzettségemet. Pedig én elküldtem a bizonyítványt, tuti. Valaki kapott még ilyen üzenetet, aki úgy gondolja, h minden rendben van nála?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezted mi kell még nekik?

Meg hogy te mindent elküldtél?

Lehet valami félreértés

2014. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamit kihagytál?
2014. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Tuti biztos mindent feltöltöttem, látszik is a felvi honlapján a műveleteknél hogy feltöltöttem a bizonyítványom, postán is beküldtem, hogy lássák, hogy eredeti, szóval nem értem... Próbálom őket elérni, de eddig még nem sikerült, szóval még telefonálgatok egy ideig...
2014. jún. 25. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg írj nekik vissza egy mailt is, igaz arra nem válaszolnak rögtön, de legalább tudod "igazolni",

hogy próbáltál rájuk reagálni, csak hát ugye ők nem válaszolnak rendesen

2014. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozok a maillel is, köszi a tanácsot :)
2014. jún. 25. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!