Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptembertől gimnáziumban...

Szeptembertől gimnáziumban kezdem a 9. osztályt és kollégiumba kerülök. Miket kell beszereznem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt most a füzetekre, felszerelésekre stb. használati dolgokra.

2014. jún. 27. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk tegnap a beiratkozásnál azt mondták, hogy első nap a szaktanárok majd megmondják, h. mit kell venni...(azt hittem, hogy előre be tudunk majd vásárolni, de sajna nem :()

2014. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Csak nekem ez így bajos lesz, hogy a koleszból hogyan fogok elmenni vásárolni füzeteket meg ilyesmiket...
2014. jún. 27. 17:19
 3/8 anonim válasza:
Szia. Gondolom tudod, milyen tantárgyak vannak 9.-ben,azokhoz vegyetek megfelelő füzeteket. Én minbig veszek egy + vonalasat, eddig mindig szükség volt rá. Kell ceruza, körző, vonalzók (sima és derékszögű) szögmérő, toll, hibajavító, radír, írólap, kiemelőfilc, számológép,rotring,órarend, postit cetli(ez nem mindig kell, de szerintem hasznos) könyv és füzetborító, meg persze alapok, mint a tolltartó és iskolatáska. Ha nem kölcsönzitek a
2014. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Bocsi, hamarabb elküldte. Szóval ha nem kölcsönzitek a könyveket, azokat is be kell szerezni. A koleszba pedig csak olyanokat, amiket otthon is használsz. (Tusfürdő, fogkefe, stb...) Remélem segítettem. :)
2014. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyik suliba mész? :)
2014. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5-ös: az egri Neumannba.
2014. jún. 27. 23:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Koleszból is simán el tudsz majd menni :D a lajosvárosi kolival szemben például pont van egy írószer.
2014. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egri Tescoba olcsóbb az írószer, főleg iskola kezdéskor, mert akkor mindig vannak akciók, én is ott vásároltam közép suliba, főleg hogy anyum kapott munkahelyén iskolakezdési csekket és abból mindent meg tudtam venni ami kellett
2014. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!