Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Raoul Wallenberg...

Mit tudtok a Raoul Wallenberg Humán Szakképző Iskola és Gimnáziumban a mentőápolói szakmáról? Úgy értem, hogy milyenek a tanárok mekkora a követelmény és úgy általában mire számítsak. (szeptembertől megyek oda). Kicsit szeretnék tájékozódni;)

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nővérem járt oda. Valamelyik tanár szemét, valamelyik nem tud tanítani. Átlagos iskola.
2010. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem húzós suli.Érdemes jól tanulni ott h később ne szivassanak meg.A tanárok olyanok h leadják az anyagot a többi rád van bízva.

A mi osztályunkból alig maradt ember a vizsgákon már nem is tudom kik mentek át de lehet abból se mind pedig több mint 20an kezdtük.Az utolsó évben 10fő sem volt.

Szóval érdemes tanulni ha elakarod végezni.

2011. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mentőápoló szakképzésről itt találhatsz bővebb infót:

[link]

2012. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ami OKJ ?
2015. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Épp most tanulok a Raoulban (általános ápolónak), s tényleg követelnek rendesen. Mi több, mint 50-en indultunk, és félévkor kirostálódott már a fele. Aki nem tanul lelkiismeretesen, az többnyire kibukik, de a betegek nevében írom, hogy sajnos vannak ügyeskedők is, akik nem veszik komolyan ezt a hivatást, és átlavíroznak a megmérettetéseken.

A színvonallal elégedett vagyok, és eddig minden tanárunkat szerettem.

2016. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló - te nappalira jársz?

Amire te jársz abból egy vagy két csoport van?


Ja és a gyakorlatot hol végeztétek?

2016. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!