Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PÉCS. Nagy Lajos Gimnázium...

PÉCS. Nagy Lajos Gimnázium vélemény? Hányastól lehet bejutni? Több lent

Figyelt kérdés
hallottam,hogy nagyon vallásos iskola és gondolkodtam már azon,hogy oda megyek csak annyi,hogy nem voltam elsőáldozó, az baj? Az átlagom 4,2 most megyek 8.-ba

2014. jún. 29. 15:21
1 2
 11/14 anonim válasza:
Hát akkor majd szurkolok h osztály vagy évfolyamtársak legyünk :D. Most nagyon el vagyok bizonytalanodva h hova is akarok mert én eddig minden áron ide akartam de ez a sok különböző vélemény... akkor majd úgy is látlak máskor nem a felvételin :) ( én is pécsi vagyok )
2014. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Bocsi ezt nem láttam az előbb:

A nyílt napot ősszel írják ki az iskola honlapjára. ( szeptember - október)

2014. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

én is nagyon bizonytalan vagyok most 3 sulin gondolkodok 1. Deák Ferenc - média szak, 2. Leőwey- angol vagy biosz- kémia

a 3. pedig a Lajos :) én is szurkolok :))

2014. júl. 4. 13:55
 14/14 anonim válasza:
ja én is 1, a Lajoson 2,Babitson 3,a Leőweyn gondolkodtam .. nekem tavaly és most is 4.75 átlagom volt, az egyházi neveltetés se gond mert most is egyházi suliba járok...csak hogy még is milyen .. ha szeretnéd h szeptembertől együtt " okoskodjunk" akkor írj rám privátba
2014. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!