Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ennyi ponttal felfognak venni...

Ennyi ponttal felfognak venni szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudom, nem lehet előre tudni, hogy mennyi pont fog kelleni.. csak a véleményetekre vagyok kiváncsi ^^


A Budapesti Műszaki Egyetem nemzetközi gazdálkodás szakára szeretnék bekerülni, önköltséges finanszírozási formában.


2013-ban összesen 393 fő jelentkezett az államilag támogatott képzésre és 432 az önköltségesre. (összesen 825)

A ponthatár 309 volt.


2014-ben pedig 414-en jelentkeztek az államira, és 505-en az önköltségesre. 94-el többen, mint tavaly.


Szerintetek mennyi pont fog kelleni kb? 322 elég lesz?



2014. jún. 30. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán: tudni kellene ehhez a keretszámok változását is. Egyébként "fel fognak venni" (a "fel" igeköző a "venni"-hez tartozik, nem a "fog"-hoz).
2014. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
húha, jól kicentizted, kb még 10 pont kellett volna, és akkor azt mertem volna mondani, hogy biztosan felvesznek. Néztem a 2012-es adatokat is. Valahol 317- 325 között lesz a ponthatár. Háát drukkolok. :)
2014. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Tudom, véletlen írtam így. :)


2. Remélem elég lesz. Köszi!

2014. jún. 30. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!