Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem mérnökinform...

Debreceni Egyetem mérnökinformatikus karára van esélyem bekerülni ~310 ponttal?

Figyelt kérdés

Ahogy számolom, legjobb esetben is csak 312 pontom lesz, ami jóval a minimum ponthatár felett van (ami kb 250-260), de ahogy a felvin nézegetem, a felvettek átlagpontja 330 felett volt (bár azt nem írja hogy ez a tavalyi vagy melyik év adatait veszi figyelembe).

Tudom, hogy az átlag nem azt jelenti, hogy alatta esélytelen bekerülni, de azért 20 pontal az átlag alatt lenni elég gyengének tűnik.


Ami egy kis reményre ad okot, hogy 115 embert vesznek max fel, és ahogy nézem 126-an jelölték meg első helyen a szakot, legrosszabb 11-be csak nem vagyok benne.


2014. jún. 3. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem reménytelen, de ne éld bele magad.
2014. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen kar te szerencsétlen. Ha ennyire ostoba vagy, remélem nem vesznek fel.
2014. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szak helyett figyelmetlenségből kart írtam, tényleg az ostobaság jele.
2014. jún. 4. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!