Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi kollégiumba lehet...

Egyetemi kollégiumba lehet vinni kisállatot?

Figyelt kérdés

Ha felvesznek egyetemre (ELTE), és kollégiumba kerülök, elvihetem magammal a törpehörcsögömet is? Vagy semmilyen állatot nem szabad bevinni oda? Nem tudom, hogy tetszene neki, ha csak hétvégente láthatna, mikor hazamegyek, nekem nagyon hiányozna, és félek, hogy ő is depressziós lenne, hogy nincs meg a gazdája.


Esetleg titokban, ha elviszem egy kis dobozban a táskámban? Ha a szobatársaimat nem zavarná, nem derülne ki? Nem kell neki nagy hely, és mocskot sem csinál, nem csap zajt se.



2014. júl. 3. 04:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, és ellenőrzik a szobákat
2014. júl. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem voltam kolis, de én úgy tudom, nálunk max halat lehet tartani.
2014. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

" ő is depressziós lenne," igen valószínű...

Végül is neki nem az lesz a lényeg, hogy valaki adjon neki kaját, hanem hogy te mellette legyél de cuuukiiiiii

2014. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kis dobozban a táskádban? Akkor inkább ne. Egyébként a legtöbb kollégiumban nem lehet állatot tartani, ennek ellenére sokan tartanak, bár leginkább halakat, kétéltűeket, hüllőket vagy gerincteleneket. Egyes kollégiumok biztosítanak kenneleket kutyák számára, de ez elég ritka.


Viszont a kérdésed alapján én nem gondoltam volna elsőre, hogy már elmúltál 18, bocs.

2016. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!