Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felvesznek Győrbe a Széchen...

Ha felvesznek Győrbe a Széchenyibe, akkor milyen kollégiumokba tudok jelentkezni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyetem honlapján mindent megtalálsz. Egyébként 2 koli van. Egy belső és egy külső. A belső a campus területén van a főépület mellett. Elég picik a szobák, és kissé le van pukkanva a külsőhöz képest. Ha bulizós vagy, és nem zavar, hogy esetlegesen zajban kell aludnod, akkor válaszd azt.

A külső kollégium messzebb van, helyileg Mészáros Lőrinc utca, (térképen megtalálod). Nyugisabb, és tágasabb is. Busz koli elől indul, de gyalog is 20 perc alatt be lehet érni szerintem. Nekem voltak olyan szaktársaim akik tavaszi időben simán ki be sétáltak. :)

Remélem tudtam segíteni.

-egy volt SZE-s hallgató :))

2014. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezeket én is megtaláltam, de mikor voltam nyíltnapon,akkor volt egy katolikus kolesz, ahova szintén lehet jelentkezni. Gondoltam akad még ilyen kolesz még.
2014. júl. 4. 15:34
 3/4 A kérdező kommentje:
-Még
2014. júl. 4. 15:35
 4/4 anonim válasza:
Ha lány vagy, akkor jöhetsz a Kossuth Zsuzsa koleszba is :D
2014. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!