Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elég lesz ez a pontszám?

Elég lesz ez a pontszám?

Figyelt kérdés
Diplomával felvételizek egy újabb alapszakra, mert nincs emelt szintű érettségim. (Októberben megcsinálom egyébként, just in case).Szóval így van 388 pontom, de "pótjelentkezek", mert nem tudtam, hogy lehet így is jelentkezni (emelt szintű érettségi nélkül). 380 pont kellett tavaly az államihoz, 240 az önköltségeshez. (Nyilván én csak önköltségesre mehetek már). A kérdés lényege az lenne, hogy vajon van esélyem pótjelentkezéssel bekerülni ilyen ponttal? (Néprajz szak btw).

2014. júl. 3. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de nyilván attól fugg, hogy hány hely marad betöltetlen. Minél több, annál több esélyed lesz. Egyébként lehet, hogy nem is tudsz majd erre jelentkezni.
2014. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért nem? (Amúgy nem hiszem, hogy olyan sokan jelentkeznének erre. Nem nagyon lehet vele elhelyezkedni, de nekem a meglévő mellé és a munkámhoz tökéletes lenne). Köszi am a választ. :)
2014. júl. 3. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hirdetnek pótfelvételt, ha nem töltik be a jelentkezők a teljes keretszámot. Lehet, hogy az összeset betöltik, ezért. Bár én is kétlem. Hova szeretnél jelentkezni?
2014. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
meglesz, ne aggódj! Helyed is lesz
2014. júl. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Debreceni Egyetemre :)
2014. júl. 13. 11:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült *.*
2014. szept. 2. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!