Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik nem is voltak egyetemi...

Akik nem is voltak egyetemi gólyatáborban, mi alapján fikázzák?

Figyelt kérdés

A véleményük kb. olyan, hogy "azt MESÉLTÉK, hogy csak az ivásról szól, mindenki részegen fetreng és szexel, míg a felsőbb évesek azon szórakoznak, hogy mindenki megalázza magát".

Egyrészt amiről nincs tapasztalata, arról hogy alkot véleményt?

Másrészt felnőtt emberekről van szó, akik maguk eldönthetik, hogy mit csinálnak. Senki nem fog ledönteni a torkukon egy liter vodkát, ha nem akarják, senki nem fogja őket meztelenre vetkőztetni akaratuk ellenére és még sorolhatnám.


2014. júl. 4. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésedet.
2014. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Melyik részére gondolsz, mi lenne a válasz?

Ha valaki mond valamit, abból SAJÁT véleményt nem lehet kialakítani.

2014. júl. 4. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Mondjuk ha látom az ide-oda feltöltött fotókat egy eseményről, amin vállalhatatlan testhelyzetekben, vállalhatatlan dolgokat tesznek tökrészeg emberek, akkor talán levonhatok ebből következtetéseket. Vagy amikor látom, hogy a táborhelyen, ahová utánunk jön az X egyetem gólyatábora nagytételben hordják az alkoholt, abból is lehet következtetéseket levonni. Vagy a táborhely gondnokával beszélgetek, aki elmondja, hogy most jön a hetes részegség és saját hányásban fetrengés, talán az is jelent valamit.


És attól, hogy te nem iszol, nem hinném hogy igazán jól tudnád érezni magadat egy olyan közegben, ahol a többiek kontroll nélkül piálnak.

2014. júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán azért mert csak hallották. Akik ott voltak azok durvábban írják le a történteket, kicsit néha ki is színezik és hát azt mondják amit hallanak. Ha te pista barátodtól azt hallod, hogy a piros gokártpája rosszabb mert ugyan annyi pénzét a kékben többet gokártozhatsz akkor ha máté megkérdezi tőled, hogy hova menjen akkor azt fogod mondani, hogy én azt hallottam a kék a jobb mert a piros ugyan annyit kér el , és rövidebb.


Így működik a reklám

2014. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt. Elterjedt, hogy húúú de brutális szivatások voltak. Amiből egy szó se igaz, egyedül fekvőtámaszozni kellett, elénekeltettek velünk egy tágár nótát, meg aki nem volt hajlandó együttműködni, vele 1 kupica páleszt itatta. És csak ennyi történt, mégis úgy adták elő, mintha félholtra kínoztak volna minket.
2014. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Önigazolás. Azért nem mentem gólyatáborba, mert... Mennyivel jobban hangzik a hallott gáz sztorikat előadni, mint azt mondani, hogy "nem volt kedvem, nem nekem való hely, lebeszéltek róla, nem volt pénzem, stb."

Én nem vagyok egy nagy partiarc, de nagyon élveztem a tábort. Semmi nem volt kötelező. Igen, volt aki minden éjszaka más ágyában "aludt" és volt aki a saját hányásában fetrengett, de ezeket az embereket senki nem kényszerítette erre. Felnőtt emberekként kezelnek, akik eldönthetik mit vállalnak be és mit nem.

Aki mindenben a negatívat és rosszat látja az talán nem is ilyen helyre való.

2014. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!