Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tőled mit kérdeztek szóbeli...

Tőled mit kérdeztek szóbeli félvételin középiskolában?

Figyelt kérdés
Milyen kérdések voltak? És tudtad?Na és melyik suliban?
2010. jan. 6. 16:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Eötvös, Csete, Bocskai, Kardos, Csonka mindenhol a hobbiról, kedvenc tantárgyakról, és a Kardosba fel kellett olvasni egy kis szöveget! Nem vészes ne stresszelj!
2010. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen, Péchy, illetve Bethlen.Nevemet, Miért jöttem ebbe az iskolába,bejárós leszek-e vagy kolis, honnan jöttem, elkérték az ellenőrzőmet és megnézték, az okleveleket megnézték, kérdezgettek felőlük, hobbi, sport, érdeklődés, szabadidő, család, Van e a családban az adott foglalkozású ember,Milyen sulikat jelöltem még be.Meg hasonlók...
2010. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja és jól ment :)
2010. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

De jó nektek, túl vagytok rajta..

És hányan voltak? Kedvesek voltak?

2010. jan. 6. 19:09
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

[második vagyok]

Egyesével hívtak be miket és 4 tanár volt bent, mindegyik pontozott megadott (titkos) szempontok alapján, kb 2 tanár kérdezgetett folyamatosan.

2010. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja és kisegítőkész, kedves, rendes tanárok voltak.
2010. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Viszont volt olyan suli ahol túljelentkezés volt, és a tanulók kiszórása volt a cél, szóval voltak kínosabb kérdések is, na akkor ment a vörösödés :D xd
2010. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Jézusom O.O :D

Miért miket kérdeztek?:O

Azta kezdek jobban félni most ettől.:D:D

2010. jan. 6. 19:38
 9/26 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz vészes, ne félj,egyébként olyanokra gondolok hogy vidékieknek feltettek olyan kérdéseket, hogy hányszor járnak moziba, színházba (viszont ugye vidéken nem biztos hogy van) illetve hasonlók, de ne ijedj meg az ilyenektől, nem hiszem hogy ahová mész találkoznál ilyennel, inkább az jellemző mint ami nekem volt a sulimban, tök rendesen voltak.
2010. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ja és el ne felejtsd: Bemész, KÖSZÖNSZ illedelmesen, bemutatkozol, majd kifele is szépen köszönsz, és további jó napot kívánsz, egyébként még mindig a második vagyok :D
2010. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!