Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen egyetemre...

Szerintetek milyen egyetemre vagy főiskolára lenne célszerű jelentkeznem?

Figyelt kérdés
Szakközépiskolában vagyok ügyvitel szakmacsoportos, ha elvégzem ügyintéző vagy ügyviteli titkár szakképesítést kapok. Szeretnék majd főiskolára vagy egyetemre járni, de fogalmam sincs, hogy mire érné meg - valami ehhez kapcsolódó dolog lenne szerintem a megfelelő, mert ehhez van valamennyi közöm... - jelentkezni. Gondolkodtam kommunikáción, de aztán rájöttem, hogy az inkább a médiával foglalkozik, az pedig nem az én asztalom, sőt. Előreláthatólag lehet, hogy levelezőre jelentkeznék, mert vidéken lakom és majd hátha találok munkát amiből fizethetem a féléveket. Mi a véleményetek erről, tudnátok ajánlani intézményeket, karokat?

2014. júl. 6. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Pénzügy és számvitel

[link]

2014. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!