Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MI a véleményetek erről a...

MI a véleményetek erről a suliról?

Figyelt kérdés
SZÁMALK suliról van szó, ami Budapesten a 11. kerületben található. Jövőre ide szeretnék majd menni, pénzügyi-ügyintézést tanulni. A kérdések a következők: Az első szakma az ugye államilag támogatva van, a kérdés, hogy itt is meglehet tanulni ingyen? Mert a honlapjukon fent van, hogy államilag támogatottan is el lehet végezni, de biztosra akarok menni. META don bosco ugyanaz, mint a számalk? mert írja külön oldalon, de ugyanaz a cím meg a videó is az. Nehéz bejutni? Az utolsó kérdés, hogy megéri-e ezt a szakmát választani?

2014. júl. 8. 11:09
 1/9 anonim válasza:
Szia, én a metába járok logisztikai ügyintéző szakra. Szerintem nagyon jó a suli, jófejek a tanárok, és normálisan elmagyarázzák a dolgokat, segítenek, ha valamit nem értesz. A környezet is normális, nem egy szakadt épületben kell ülni minden nap. Ja, és igen, amire sok helyen azt mondják, hogy lehet ingyen tanulni az mókusvakítás. Az államilag finanszírozott képzés mellett is kell díjakat fizetni mindenhol, mondjuk itt korrektül megmondták beiratkozáskor, hogy mennyi és nem trükköznek év közben mindenféle újabb lehúzással. Szerintem jó szakmát választottál, ezzel el lehet helyezkedni, hajrá
2014. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! :)
2014. aug. 2. 16:16
 3/9 anonim válasza:
A Meta és a Számalk nem ugyanaz, különféle képzések vannak az egyikben és a másikban, bár egymás mellett vannak az épületek, és elég hasonlóak a weboldalaik. Te a pénzügyis képzéssel ugyanúgy a Metába járnál, ahogy én is oda járok két éve, ápoló szakra. Jövőre végzek, én szeretem, nem volt még gondom.
2014. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) tehát akkor a META is a mérnök utcába van a 11. kerületben?!
2014. aug. 10. 13:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is METÁS leszek :)

A metasoknak van gólyatábor?

Évnyitón tényleg lesz buli?

2014. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hali, én is metás vagyok, ami tényleg hasonló, mint a számalk, sokan össze is keverik, de mások a képzések, amikből választani lehet. Igen, az első szakma államilag támogatott itt is nappalin, de ne lepődj meg, van amiért fizetni kell – de azokért máshol is fizetni kell. Bejutni meg nem volt nehéz, persze kell egy kis gógyi, hogy bent is maradj.
2014. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Buliról nem hallottam :O hol olvastad vagy hallottad?

am utolsó köszi a választ :)

2014. aug. 14. 17:43
 8/9 anonim válasza:
100%

Nem veszed észre, hogy mindegyik kommentelő amelyik dícséri a sulit, annak nincsenek értékeléseik? És ha rákeresek a számalkos kérdésekre, mindegyiknél válaszolgattak ugyan ezekről a profilokról. Érdekes az első válaszoló is, aki most felvette a "laza fiatal diák" stílust, míg egy másik kommentben egy konzervatív, összeszedett felnőtt válaszát láthattuk.


Vagy lehet, hogy te magad is egy SZÁMALKos dolgozó vagy!?

És szétspammelitek a gyakori kérdéseket a sulitokkal. PFFF undorító.


Amúgy jó suli, csak lehúzós.


Üdv

2014. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
most hogy írtad, tényleg érdekes, hogy nincsen nekik értékelés....na mind1 valószínű odamegyek remélem, nem csalódok nagyot :)
2014. okt. 18. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!