Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelezős egyetem mellett...

Levelezős egyetem mellett milyen munkákra van lehetőség?

Figyelt kérdés

Rendes főállásra nincs esélyem, mert még levelezőn is sokat járok be és rengeteget tanulok.

Diák-szövetkezeteknél és gyakornoki munkáknál olvastam, hogy kifejezetten nappali tagozatosok jelentkezését várják. Hol keresgéljek? Milyen munkát ajánlanátok? Levelezősként akkor csak a főállás marad?



2014. júl. 9. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A levelező szak mellett reálisan csak a főállás jöhet szóba. Érdemes először munkát találni, aztán elkezdeni a sulit, mert a munkaadók általában nem preferálják, ha valaki tanul. Ha van valamilyen szakmád, esetleg megpróbálhatsz vállalkozóként dolgozni, akkor magad osztod be az időd. Pl. egyik csop.társam az év elején elvégzett egy műkörmös tanfolyamot, és most a nagynénje fodrászüzletében műkörmözik. Nem tartja "álommunkának", de a semminél határozottan jobb. :)
2014. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még akkor elkezdtem levelezőt, mielőtt nappalin befejeztem volna a szakmámat, tehát álláskeresésre még nem került sor. Főállás amúgy is teljesen esélytelen, nincs rá időm. Viszont minden egyéb munka csak nappalisoknak van? Pedig aztán nappali mellett megint csak úgy lehet dolgozgatni, ha bukdácsol az ember. Legalábbis ahova én járok, ott nem lehet hiányozni és nem is érdemes.

Nem tudom, hogy fogok pénzhez jutni, szerencsére a képzés államilag támogatott.

Köszi a választ!

2014. júl. 10. 17:40
 3/3 anonim válasza:
Vannak részmunkaidős állások is, 4 vagy 6 órás foglalkoztatás keretein belül, ezek nyilván nem az álom munkák közé tartozó kategóriák =) de egy kis pénzhez hozzá tudsz jutni legalább. =)
2014. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!