Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek nem borzasztó és...

Szerintetek nem borzasztó és megengedhetetlen az, amikor a diákok megtudják a tanárukról, hogy természetleíró verseket olvas és nem néz meccset rögtön leordítják és melegnek minősítik?

Figyelt kérdés
Sajnos megtörtént eset egyik ismerősömmel. Ide jutott a világ. Ez a magyar valóság.
2014. júl. 9. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben a filmben ártatlanul vádolnak egy férdit pedofíliával. Dán film. Nem csak a magyarok közt vannak hülyék.

2014. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy diákok ordítanak le egy tanárt? Hogy juthattunk ideáig? Na, most nem bánom azt, hogy nem dolgoztam sose a tanári szakmámban...
2014. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ez még mind semmi. Sajnos egyéb borzalmak is előfordulnak, amit itt most nem részleteznék.
2014. júl. 9. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát álljon sarkára. Nálunk is vannak félénkebb tanárok, de az én kedvenc tanárom nagyon szigorú és tiszteli mindenki. Nem tudom, erős jellem.


Én azt csinálnám, hogy köcsögösködsz? Gyere felelj, aztán adnám sorra az egyesek. Persze akkor még jobban utálnának, de kakilnék bele, majd rájön a diák, hogy elrontja azzal az életét, hogy megbukik akár többször is :)

2014. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!