Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mentesítési kérelem? (több lenn)

Mentesítési kérelem? (több lenn)

Figyelt kérdés
Tehát küldtem mentesítési kérelmet, elfogadták, melyben az áll ugye, hogy a félévekkel megegyező időtartamban itthon dolgozom. A levélben az állt, hogy minden évben küldenek tájékoztatást, hogy mennyit dolgoztam le, az első ilyen tájékoztatást mikor kapom? (november közepe fele jött, hogy elfogadták)
2014. júl. 10. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmeséled, hogy egyáltalán miről van szó, hol dolgozol, kinek küldtél kérelmet, mi alól akarsz mentesülni? Vagy a balladai homály az írói eszköztárad alapja? Esetleg azért fogalmazol érthetetlenül, hogy ne kapjál válaszokat?
2014. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eltanácsoltak egyetemről 1 év után mert nem lett 30 kreditem, küldtem akkor mentesitési kérelmet, ez kb egy 1 éve volt, és november körül kaptam választ, hogy elfogadták, viszont abba benne volt, hogy minden évben küldenek majd tájékoztatást, hogy még hány napot kell ledolgoznom. (2 évem van 360 napra) abból 1 letelt.
2014. júl. 10. 09:13
 3/3 anonim válasza:
kaptál azóta papírt? mennyi időt adnak munkát találni(mikor kell legkésőbb elkezdeni) és mennyi idő alatt kell ledolgozni?
2015. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!