Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi.hu jelentkezésnél...

Felvi.hu jelentkezésnél tényleg ennyit kell csak csinálni?

Figyelt kérdés
Ugye februárban már elküldtük a jelentkezést, most meg csak feltöltöm a 12. év végét és az érettségi bizonyítványt és kész? Már megcsináltam csak kicsit túlaggódom, hogy valamit kihagyok.

2014. júl. 10. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

meg a 11.évvege+10+9 hogyha kell.. nézd meg hogy melyik évvége számít a szakodban.. csak a 12?

nem kell orvosi igazolás? pl. ápolási szakon kell..

nyelvvizsga?

2014. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azokat már mind feltöltöttem, mind a 4 év végi bizit, nyelvvizsgát is. A kérdés inkább arra vonatkozott, hogy feltöltöm amit kell és kész nem kell semmit elküldeni, hogy én most akkor jelentkezem vagy ilyesmi, csak várok a csodára :D. Nem kell orvosi alkalmassági nekem. Köszi a választ :))
2014. júl. 10. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
jaaaaaaaaa, rendben.... :D akkor minden oké, nem kell mást csinálnod..és nincs mit :)
2014. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért még mit szeretnél csinálni? :D

Bevándorolsz az mtv székházba, leadják a himnuszt és utána te ünnepélyes keretek között bemondod a tv-be, hogy ezennel te, x y mindent feltöltöttél amit kellett és részedről mehet a menet? :D

Nade komolyan. Akkor igen részedről ennyi :)

Relax :) Én is most felvételizek és már csak 13 NAPOT kell várnunk!! :D

Kitartás ;)

2014. júl. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!