Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolába jársz/jártál?...

Melyik iskolába jársz/jártál? (OKJ, szakma) Milyen szakra? Véleményed róla?

Figyelt kérdés

Ha már elvégezted... hogy tudtál utána elhelyezkedni? (ha már sikerült)


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. júl. 10. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Érettségi után 2 évet környezetvédelmi technikusira - kitörölhetem vele (28an vizsgáztunk annó, ebből 1 dolgozik a szakmában)


Ezalatt csináltam egy számteches szoftverüzemeltetői okj-t amivel megint csak kitörölhetem, mert kb ecdl szinten sincs, pedig sokba került.


azután szalagmunkás fizuból elvégeztem egy gyógymaszőrit, ebben "dolgozom" fél évet pesten egy szaloban, de se vendégkör nem épült, aki jött az is homokos volt és nem igen akart megelégedni azzal, hogy csak masszázst kap és nem $zopom le vagy megyek vele szobára masszázs után.


Most gondolkodok egy targoncavizsgán, mert annó láttam, hogy a targoncások nem szakadnak meg a raktárban és 1,5x annyit keresnek mint én, pedig én többet dolgoztam időben is meg fizikailag is.

2014. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!