Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pályaválasztás elött állok...

Pályaválasztás elött állok katonai pályára szeretnék lépni?

Figyelt kérdés
Pályaválaszrás elött állok és segítségeteket szeretném kérni ez ügyben. Hogy mi hogy megy mi kovet mit tanácsok szeretnék kérni minden benn ezzel a témmával kapcsolatdban. Nagyából már utánna néztemm a neten a dolognak de konkréètan olyan emberek tanácsaát szeretném kérni akik már végig csinálták vagy csinálják.
2014. júl. 12. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz sorozásra, vagy tanulhatsz tovább a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetemen.
2014. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első egy kicsit elvan tájolva.

Sorozás nincs, a ZMNE pedig már rég megszűnt.


Egyébként 3 lehetőséged van.

Ha jól tanulsz nagyon akkor NKE-HHK (tisztképző 4 éves)

Ha nem annyira tanulsz jól akkor Altiszti akadémia (altisztképző 2 éves)

Ha pedig inkább rögtön dolgoznál akkor szerződéses katonának jelentkezel toborzóirodában. (4,5 hónap kiképzés)


Én személyszerint az NKE-HHKra jelentkeztem.


Egyébként jólenne pontosítani hogy mit is akarsz pontosan.

2014. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Közepes tanuló vagyok tehádt inkább a második lehetőség érdekelne. Essetleg annyit tudsz hogy ilyen iskolák merre vannak. És nagyáböl mik a követelmények? És kösznöm.
2014. júl. 13. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Altiszti akadémia egy helyen van szentendrén.

Oda tudsz jelentkezni.

Alkalmassági követelmény ugyanaz mint máshova. A pontozás rendszerét a felvételihez azonban nem ismerem. Ennek utána kell nézned guglin.

2014. júl. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat már utána néztem es úgy nézz ki megfelelnék. Mégegyszer köszi és sok sikert kívánok. Ment a zöld.
2014. júl. 14. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!