Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van akkor, ha az alkalmassá...

Mi van akkor, ha az alkalmassági vizsga eredményét nem csatoltam az egyetemi jelentkezésemhez?

Figyelt kérdés
Ma olvastam eduline-on, hogy azt is fel kellett tölteni, a határidő viszont lejárt már. Én eddig nem tudtam róla, mert hiába olvastam el a papírt, meg felvin is mindent, sehova nem írták, hogy az is kell és az egyetemen se mondták, mikor megkaptuk. Azt hittem, hogy esetleg beiratkozáskor kell magammal vinnem. Most mi lesz? Egyből elutasítanak, akkor is ha a pontom megvan?

2014. júl. 15. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
itt gyk-n láttam egy kommentet, hogy az iskola és az oktatási hivatal egymást közt is lerendezheti az alkalmassági igazolását, biztosat az OH tudna mondani, hívd fel őket, te is megnyugodnál
2014. júl. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit az első ír, én azt osztatlan tanárinál olvastam, de ott nem is kaptunk róla papírt az alkalmassági után, csak szóban mondták el, hogy sikerült / nem sikerült. Kérdező, milyen szakkal kapcsolatban kérdezed? Nem is volt hely, ahová feltölthetted volna? (Mármint a felvi nem adta ki, mint lehetőséget?)
2014. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csecsemő- és kisgyermekgondozó szakra jelentkeztem, igazából csak egy beszéd és egy egészségügyi alkalmassági volt. Nem volt ilyen lehetőség felvin, csak az érettségi, meg az év végi bizinek volt. Meg talán nyelvvizsgának, de alkalmassági sehol nem volt.
2014. júl. 15. 23:15
 4/6 anonim ***** válasza:
csecsemőgondozásra jelentkeztem én is, és lap alján a 'Dokumentumok'nál kellett feltölteni.
2014. júl. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de most mi lesz így, h én nem töltöttem fel?
2014. júl. 16. 00:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg felhívni a felvi ügyfélszolgálatát, biztos segítenek.
2014. júl. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!