Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a tavaszi félévben nem...

Ha a tavaszi félévben nem sikerült egy vizsga, és a következő, őszi félévben épül rá egy tárgy, de vizsgakurzusban fel tudom venni a sikertelen tárgyat, akkor a ráépülőt is felvehetem, megcsinálhatom az adott félévben?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyetem függő, van ahol fel tudod venni, mert a ráépülős tárgyfelvételének feltétele csak az aláírás az követelmény tárgyból,van ahol a sikeres vizsga a feltétele (ott nem tudod felvenni a ráépülős tárgyat)
2014. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Némelyik tantárgynál ott van, hogy mik a követelmények leírva a Neptunban (Nem tudom, neked mi van). De lehetséges engedi felvenni a Neptun, akkor viszont én felvenném.
2014. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!