Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket érdemes majd választa...

Melyiket érdemes majd választani szerintetek? BGF pénzügy és számvitel vagy IBS pénzügyi menedzsment?

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
IBS-t.
2014. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Legalábbis én biztosan arra mennék, ha pénzügyi területen gondolkodnék.
2014. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért?
2014. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Szerintem egyértelműen az IBS-t. Igaz, hogy árban többszöröse a másiknak, de nagyságrendekkel többet fogsz keresni is és az elhelyezkedés is többé-kevésbé garantált. A tudás amit adnak sok mindenre ki fog terjedni, ezért könnyebben megtalálod majd a neked tetsző utat vele. ;)


egy IBS-es

2014. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Igen, de nem az iskola miatt fogsz többet keresni, hanem a pénz miatt amit a szüleid rendelkezésére áll, ami magával vonzza azt is, hogy jó kapcsolatrendszerrel rendelkeznek, és ez eléggé fontos a későbbi elhelyezkedés szempontjából
2014. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%

Ez hülyeség.

Én nem IBS-re járok, meg nem is pénzügyi szakra. De megtapasztaltam mi folyik egy ilyen szakon BGF-en, BME-n stb. Mindenhol ugyanazokat tanítják 2 évig, alapozótárgyak címszóval. Egyszerűen nincs értelme, mert nem hasznosítod. Nagyon elméleti síkú. Az IBS pedig megtanít angolul, ami rendkívüli előny, és külföldi szakmai gyakorlatot kínál.

Szóval én nem gondolkodnék, ha lenne pénzem.

2014. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát köszi az eddigieket, de én meg eddig úgy hallottam, hogy a BGF a legjobb Magyarországon, a közgazdászképzésben... Igen sokan mondták, hogy már a BCEt is felül múlja, az angol meg nekem nem lényeg mert tudok angolul...
2014. júl. 20. 19:36
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

A BGF? :D

Elég vicces. Akkor már BCE.

2014. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
akkor meg inkább IBS
2014. júl. 20. 19:49
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

A BGF nincs olyan színvonalon közgazdászképzésben mint a BCE. Max a pénzugy és számvitel szak veszi fel vele a versenyt, a többinél simán lekörözi a Corvinus a BGF-et.

Én biztos nem fizetnék az IBS-ért annyit.

2014. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!