Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Miért teheti meg büntetlenül?

Figyelt kérdés
Az unokahúgom egy nagyon értelmes, okos gyerek, nincs vele baj az iskolában, a tanára mégis kigúnyolja, lehülyézi. Az osztálytársai is gúnyolják, az sem helyes, de egy tanár milyen jogon csinálja ezt? Ez engem felháborít. Ráadásul hiába szólnak az igazgatónak, csak fegyelmit kap, de nem rúgják ki. Hogy lehet egyáltalán egy ilyen ember tanár?
2014. júl. 21. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

vannak ilyenek. Igy élik ki magukat.

Fogd magad/a barátodat/bátyádat és menjetek be az iskolába elbeszélgetni a tanárral.

2014. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hany fegyelmi kell a kirugashoz?
2014. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Gondolod, hogy szóljon a nővérem az igazgatónak minél többször és egy idő után annyi fegyelmije lesz, hogy kirúgják?


De én ép ésszel nem tudom felfogni, hogy lehet egy ilyen emberből tanár!

2014. júl. 21. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Legtobb helyen 3 figyelmeztetes kell, ahhoz hogy valakit kirugjanak.

Igen, mindenegyes alkalommal kell panaszt tenni. Minnel tobb panasz van a tanar ellen, annal jobban nem tudja az igazgato elsimitani. Legjobb ha irasban, email-ben teszitek a panaszt, annak marad nyoma. Csak ovatosan, semmi hevules, "hivatalos" fogalmazas.

2014. júl. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!