Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti ezt hogyan értelmezitek?

Ti ezt hogyan értelmezitek?

Figyelt kérdés

"A felvételizőnek a mesterszakos felvételire egy témakör egyik választott témájából kell

felkészülnie".


Van 5 témakör, mindegyiken belül 2 darab téma. Tehát mindet meg kell tanulnom és majd ők választanak (húzok), hogy melyiket mondjam el, vagy eleve úgy állítok oda, hogy egyetlen témakör egyetlen témáját tanulom csak meg? Pótfelvételizek, mert nem adtam be időben és nem akarok lemaradni a szakról. (Mesterképzés, de gondolom ezt mondani sem kell).



2014. júl. 21. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen szak?
2014. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana, ha odaírnád, hova jelentkeztél. Ahova én felvételiztem, ott meg volt adva húsz tétel, de nem kellett húznom, hanem ők kérdeztek össze-vissza, én meg válaszoltam. De ezzel valószínűleg te nem vagy előrébb, ha nem oda jelentkezel, ahova én. : )
2014. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Hát a megfogalmazás szerint FELKÉSZÜLNI kell a egy témakör egy témájából. Gondolom, ha tételhúzás lenne, akkor kb. úgy fogalmaztak volna: "A felvételizőnek a mesterszakos felvételire egy témakör egyik választott témájából kell számot adnia." De ma már nem vennék rá mérget, hogy a felsőoktatásban is beszélik a magyar nyelvet... A legjobb, ha felhívod az iskolát, kérdezz rá. Biztosan van ott is nyári ügyelet.
2014. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] Erről lenne szó. :) Bocsánat, az kimaradt. Én úgy értelmezem, hogy csak egyből kell felkészülni, de sosem lehet tudni manapság...
2014. júl. 21. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egy témával kell foglalkoznod, de kérdezd meg, az a tuti.
2014. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!