Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kiderül hova vettek fel,...

Ha kiderül hova vettek fel, még most, nyáron kiírjátok Facebookra mint iskola vagy majd csak Szeptemberben?

Figyelt kérdés
Amiatt kérdezem, mert tudtommal sokan márcsak azért is kiteszik, hogy a későbbi csoporttársaikkal felbírják venni a kapcsolatot. Ti hogy vélekedtek erről?
2014. júl. 22. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kitettem. Szerintem jó, ha kinn van, a te általad említett okok miatt is, engem is így találtak meg a leendő szaktársak. ;-)
2014. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiírom, egyrészt, mert büszke vagyok magamra és örülök neki, másrészről a kapcsolatfelvétel miatt is.
2014. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most gondolkodom ,hogy kitegyem e vagy ne ,mert az osztálytársaim nevét nem tudom (2 kivételével ,habár őket sem ismerem).

De ha kiírom akkor max. büszkeségből ,hogy engem oda igenis felvettek. :)

2014. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

uni-plus csoporttárskeresőről senki se hallott..?!

nem fogom kiírni

2014. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, de beléptem az idei gólyacsoportba.
2014. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!