Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkezik valaki a Szinergia...

Jelentkezik valaki a Szinergia Erzsébet körúti intézményébe?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Szegeden tanultam a Szinergiában. Ha ott is olyan az oktatás, mint itt akkor nem ajánlom. Szar suli közepesen jó marketinggel. Olyan OKJ képzéseket adnak, amivel nem tudsz elhelyezkedni vagy minimálbérért, mert általában ilyen területekre felsőfokú végzettség kell.Ha tovább tanulás a célod utána akkor oké plusz pontok miatt egyébként messzire kerüld el.
2014. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve milyen pénzéhesek. Most perkálsz negyvenet meg tízet beiratkozásra. Jövőre ugyanúgy 50-et ki kell csengetned, mert be kell iratkoznod következő évre is.
2014. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, én jelentkezek.
2014. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!