Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok tapasztalatot/vélemén...

Betti56 kérdése:

Tudnátok tapasztalatot/véleményt írni a Szent István Gimnáziumról? (Budapest)

Figyelt kérdés
Mindenféle véleményre kíváncsi lennék, tanárok, diákok, osztályközösség,tanulás, bármi..kollégiumot hogy lehetne megoldani?

2014. júl. 23. 17:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Légyszi:(
2014. aug. 9. 00:55
 2/4 anonim válasza:
Nagyon jó. Én 7.-es vagyok ott. Az a fura hogy a termek híres emberek neveivel vannak elnevezve. Nagyon jó az iskolaközösség.Miért kérdezed?Hányadikos vagy és milyen napokon jársz előkészítőre?
2014. okt. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is oda szeretnek menni:) te is?
2015. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Elozo vagyok) nekem nagyon szimpi a suli,minden aron oda szeretnek jutni,de azert nem laknek kollegiumban. Ha jol tanulsz,biztos van a kozeledben is egy iskola ,ami viszonylagjo:) ez csak az en velemenyem. Nekem nagyon sok ismerosom/baratnom jar oda,ha szeretned irok bovebben is a sulirol:)
2015. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!