Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem vettek fel az egyetemre...

Hengerelőhereverem kérdése:

Ha nem vettek fel az egyetemre akkor augusztusban a fizetős, nyitott helyekre lehet megint felvételizni, de ez hogy megy pontosan, vagy hol tudom majd megnézni melyik helyek nem teltek be?

Figyelt kérdés
Ugye az még kicsit arrébb van és érdekelne kell e valami előkészületeket tenni mielőtt jelentkezem(gondolok itt sok papír feladására postán, esetleg valami papírt nekem kell beszereznem hozzá meg ilyesmik)?

2014. júl. 23. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanúgy meg lehet majd nézni a szakokat az egyetemek/főiskolák résznél, meg a szakkeresőben. A felvételi folyamatát nem tudom, abban nyilatkozzon más. :-)
2014. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, leginkább az a része érdekelt amire válaszoltál
2014. júl. 23. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmilyen előkészületet nem kell tenni, megvárod míg a pót elvételis szakokat meghirdetik. Most még fogalmad sem lehet róla mely szakokat hirdetnek majd meg, mert csak a betöltetlen helyeken van pótfelvételi. Egy sokkal szűkebb paletta mint a normál eljárásban lévő képzési lista.

Egyébként annyi a különbség normál felvételihez képest, hogy "csak" 5000 Ft. az eljárás díja amit utalnod kell, csak elektronikusan tudsz jelentkezni (tehát semmit sem kell papíron intézned!!!!)Egy helyre jelentkezhetsz összesen az eljárásban.

2014. júl. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!