Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Miskolci Egyetemre járok a...

A Miskolci Egyetemre járok a gépész karra és kicsit elcsúsztam a tárgyakkal (? )

Figyelt kérdés
Most 25 kreditem van és a vizsgaidőszak végére maximum olyan 40 lesz, de azis lehet, hogy csak 30. Ez a 2. évem uh, én már aláírtam a hallgatói szerződést. Arra lennék kiváncsi, hogy ha 30 kreditem lesz a 3.-4. félévekben összesen akkor, van-e arra esély, hogy átsoroljanak fizetősre, vagy ha megvan a 30 akkor biztos, hogy államin maradok. Egyébként a 3.-4. félévekre összesen 60 kredit van kiírva a mintatantervben aminek ugye az 50%-a 30.

2014. jún. 9. 17:37
 1/7 A kérdező kommentje:
vagyis ha 30 kredit megvan akkor mind1, hogy milyen jegyek lettek vagy a 30 kredit ,ég nem biztos, hogy elég...
2014. jún. 9. 17:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan a 30, akkor nem tesznek át.
2014. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha az első 2 félévben megvan a 30 nem tesznek át, de ha tizenötösével fogod szerezni a krediteket akkor a képzés végére kb. 100%, hogy átkerülsz.
2014. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azért ekkora baj nincsen, előző évben 51 kreditem lett, és amik akkor nem sikerültek már mindet pótoltam, és fel tudtam venni minden tárgyat amik első éves tárgyakra épültek volna, csak ebben a két félévben csúsztam meg kicsit.
2014. jún. 10. 19:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam :)
2014. jún. 10. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:

:) 30 kredit / félév tempóban nem kerülsz a "veszélyzónába".

30-nál kevesebb szerzése sem 100%, hogy fizetősre kerülsz.

Sok sikert !

2014. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért azzal vigyáznék hogy max 9 féléved van és lesznek itt még húzósabb tárgyak is mint a matek a1 meg fizika 1
2014. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!