Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez azt jelenti, nincs elég...

Ez azt jelenti, nincs elég pontom, nem vettek fel, ne is várjak este 8ig, buktam az egyetemet?

Figyelt kérdés

Megnéztem a felvimet, a pontjaimat nem számoltam ki, mert lusta voltam.

Be van jelölve a 4 egyetem, és oda van írva, hogy 300 pont mind a 4 mellé.

Mikor rájuk kattintok írja, hogy 200 pont érettségi pontok. 0

Ez azt jelenti van 200 pontom, és 300 kellene, és buktam, nem vesznek fel?

Nem elég a ontom?



2014. júl. 24. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha most kiírnák neked a felvi menüben hogy mennyi pont kell az általad megjelölt szakra, akkor minek lenne este ponthatárhúzás??..az előre kiírás azt jelentené hogy már meg is volt a ponthatárhúzás !!

Nos amit írsz nem stimmel!!!!

Ha a szak mellett az jelenik meg hogy 300 pont akkor az adott szara neked van 300 pontod van.

Ha rákattintasz akkor lenyílik hogy neked miből állt össze a szakra a 300 pont. Nem lehet az érettségi pontod 0 csak akkor ha van diplomád és speciálisan olyan szakra jelentkezel ami nem mesterképzés ugyan, de pontszámításnál elfogadnak diplomát. Egy-két szak van ilyen egy-két egyetemen. De nem ez az általános!

2014. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A saját érdekedben sem tudsz normálisan fogalmazni, úgy, hogy mások is értsék és tudjanak neked segíteni, akkor mit szeretnél kezdeni egy egyetemen?


Mindegy.


Biztos izgulsz.

Kérlek, vegyél mély levegőket, számolj el tízig, majd fogalmazd meg újra a leírást, mert nem teljesen érthető.

2014. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rákattintok, lenyíli, ott írja, hogy többletpont 0 ... érettségi pontok: 200

Aztán az egyetemek mellett a 300.

Az nem azt jelenti, hogy tavaly kellett rájuk 300 pont, idén változhat, de 100 biztos nem lesz!

2014. júl. 24. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 300 az, hogy annyi jött össze összesen, míg a 200 CSAK az érettségi pontok. De ha Print Screennel lemented, mit is látsz, többre megyünk vele (én pár éve már nem léptem be, nem tudom, hogy működik ez).
2014. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, szó sincs arról, amiről beszélsz, az azt jelenti, hogy 300 pontod van. Ennyi.
2014. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Igen az egyértelmű hogy 300 pontos van (200 nem lehet ugyanis ha alapszakra jelentkeztél akkor 260 pont a jogszabályi minimum, ha ezt nem érted el akkor a szak mellett "0" pont jelentik meg.

Tehát többletpontod:0

Tanulmányi pontod:100

Érettségi pontod: 200

Csak így állhat össze a 300 pont a jelentkezésedhez.

2014. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, így biztos nem állhat össze neki, mert akkor az érettségi pontot dupláznák .:)
2015. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!