Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egyetemet végezzek...

Milyen egyetemet végezzek szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindenképp olyat szeretnék ami lányoknak való és manapság igen keresett és matek kell hozzá. Ezenkívül szeretem a fizikát és a nyelveket. Amit utálok az a biosz és a töri. Mit ajánltok?

2014. jún. 9. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Teljesen hasonló érdeklődési körrel rendelkező srácként én vszleg egy Angol-Matek tanári szakot fogok megcélozni. Ezen kívül az ilyen gazdasági irányultságú iskolák lehetnek kifizetődőek (matek + angol/német), vagy Matek+Fizika tanári.


Habár a tanári állás nem valami jól fizető, én egyenlőre ezekben gondolkozom.

2014. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Mérnöki pálya gondolom nem fér bele a "mindenképpen lányoknak való" kategóriába, pedig kb az a legjobb amit ezekkel a tantárgyakkal meg lehet célozni.
2014. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De, teljesen belefér! Én eddig építészmérnökiben gondolkoztam, csak félek a rajztól, pedig ez érdekelne.
2014. jún. 9. 10:25
 4/6 A kérdező kommentje:
elsőnek válsz: Hát igen.. éppen ezért tanári pályán nem is gondolkozok. Nehéz is és meg se fizetik! A gazdaság meg valahogy elég távol áll tőlem, akkor már inkább a mérnöki pálya szimpatikus. Te nem gondolkoztál ilyenben? Kevés a műszaki ember manapság! ;)
2014. jún. 9. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz matek vagy fizika szakra is, még a fizikán is szép számmal vannak lányok, aztán ha elvégezted és megvan a jó nyelvtudás, előtted a világ (külföld).
2014. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát matekkal és fizikával szerintem is a mérnöki pálya a legjobb. De ha félsz a rajzolástól akkor szerintem ne építészmérnökin gondolkodj, hanem gépész vagy villamos mérnökben. Én gépészmérnökire járok és ahoz képest milyen rosszul rajzolok elég jól megy :D
2014. jún. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!