Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti szerettek iskolába járni?

Ti szerettek iskolába járni?

Figyelt kérdés
Én személy szerint utálok, mert nincsenek barátaim, mindig átvernek kihasználnak. Ki vagyok közösítve. Ti hogy vagytok ezzel?

2014. júl. 25. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen te a társaságot nem szereted, vagy magát a tanulást?
2014. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tanulásért sem rajongok különösképpen, de a probllémám a társasággal van. Nincs osztályközösség. Szüleimnek könyörgök, hogy hagy válthassak iskolát.
2014. júl. 25. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Megértelek, nálunk sem volt szinte semmi osztályközösség. Engem se nagyon csíptek, én voltam a "stréber gyerek", viszont ez nekem nagyon tetszett. :D


Ha annyira rosszul érzed ott magad, akkor talán az a legjobb, ha osztályt/iskolát váltasz.


Vagy próbálj változtatni magadon. A kérdés, hogy miért nincsenek barátaid, miért vagy kiközösítve?

2014. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudnék erre a kérdésre válaszolni. Nehéz megmondani. De a lényeg hogy mind a 35-en rajtam kívül utál, nem kedvel. Osztályfőnök is. Mondjuk az osztályfőnökömet én is utálom.
2014. júl. 25. 12:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szerettem a középiskolába járni. Tavaly érettségiztem. Nálunk az osztályba csoportok, klikkek voltak. De azért valamennyire mindenki jóba volt a másikkal. Nálunk senki sem volt kiközösítve.

Idén OKJ-s képzést végeztem el. Ez volt a legjobb. Nagyon jó ki csoport jött össze.

Szóval én szerettem az osztályt is meg a tanulást is.

2014. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szeretek iskolába járni. A tanulás néha fárasztó de nekünk nagyon jó osztályközösségünk van.
2019. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is gyűlöltem mert ki voltam közösítve, emlékszem hétvégék s szünetek előtt úgy menekültem mintha a gulágra akartak volna vinni, mindig 2 órakor mantam haza mert gyűlöltem ott lenni. Nagyon jó tanuló voltam többször voltam kitűnő így az órákat és a tanárimat szerettem. De most én egy nagyon magas rangú ember lettem boldog élettel, feleséggel, házzal, munkával. Akik kiközösítettek azok hogy is mondjam sehol nincsenek.
2020. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!